Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka rolna Marcelin

Marcelin, zachodniopomorskie

  • 309 000 zł
  • 55 700 m²
  • 5,55 zł/m²

Zdjęcie

Jessica Liberkow...

Skontaktuj się

Działka rolna Marcelin

Marcelin, zachodniopomorskie

zaktualizowane:
6 maja 2026

309 000 zł

55 700 m²

5,55 zł/m²

Działka rolna Marcelin

Zaktualizowane: 6 maja 2026

309 000 zł 55 700 m² 5,55 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 309 000 zł (5,55 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Działka: rolna, 55 700 m²
  •   teren płaski
  •   dojazd drogą nieutwardzoną, działka ogrodzona
  • Media: prąd
  • Źródło: biuro nieruchomości: METROHOUSE FRANCHISE, zaktualizowane: 06.05.2026
  •   numer ogłoszenia: SGBOFI161

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa w miejscowości Marcelin (gm. Szczecinek), o łącznej powierzchni 5,57 ha, którą w całości zajmuje malowniczy staw. To rzadka okazja dla inwestora szukającego terenu pod komercyjne łowisko, hodowlę ryb lub unikatowy projekt turystyczny. (...)

Agent

Jessica Liberkowska

699 585...

699 585 437

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Jessica Liberkowska

699 585...

699 585 437

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości